Відповідальність починається з мене
05.04.16

Сьогодні, 5 квітня, відбулося підведення підсумків акції «Відповідальність починається з мене». На засіданні були присутні заступник голови РДА О.Беседа, заступник голови районної ради Н.Крук, керівники структурних підрозділів, які співпрацюють з дітьми і молоддю, керівники лікувальних установ. Про проведену роботу інформувала організатор акції Молоченко Вікторія Миколаївна. Протягом року зроблено чимало:

- учнями та педагогами КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.№1" було організовано прибирання центрального парку селища;

- в КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.№1" відбувся національно-патріотичний захід до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка та конкурс читців поезії Кобзаря;

- Флешмоб;

- 2 березня на базі Чечельницького РБДТ відбулось засідання лідерів (президентів) шкіл району;

- В КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1" педагогом організаторим проведено загальношкільну лінійку присвячену Дню Героїв Небесної Сотні (20.02.16р.);

- зустріч із заступником міністра молоді та спорту України в Києві, інші.

В планах на поточний рік – екологічні акції, відвідування соціальної лікарні, проведення флешмобів, участь у спортивних змаганнях, пропагування здорового способу життя, інші. До участі заплановано залучати школярів, молодь, волонтерів.