Вітаємо з Днем будівельника!
11.08.17

Шановні працівники будівельної галузі!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята!

Ваша професія – одна з найблагородніших та найшанованіших. Адже своєю щоденною працею ви створюєте комфортні й красиві будівлі, а відтак даруєте людям радість і тепло. Саме завдяки будівельникам отримують нове життя архітектурні шедеври, стають кращими й ошатнішими вулиці нашого селеща та сіл.

Віримо, що ваші професіоналізм, самовідданість, досвід та уміння й надалі будуть запорукою розвитку нашого району.

Бажаємо вам, шановні будівельники, міцного здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям. Хай ваші руки не знають втоми, серця наповнюються радістю й вдячністю людей за споруджені для них затишні домівки. Зичимо впевненості у завтрашньому дні та наполегливості у досягненні своєї мети.

Голова райдержадміністрації                        Голова районної ради
    Сергій Пустовий                                              Сергій П