Вітали багатодітних матерів
20.05.16

Сьогодні, 20 травня 2016р. відбулось районне свято, приурочене Дню матері та Міжнародному дню сім’ї. Захід під назвою «Наші найрідніші люли» відбувся завдяки організації провідного спеціаліста сектору молоді та спорту райдержадміністрації Голованя В.М. і відділу культури та туризму райдержадміністрації  (начальник – Шумило А.П.). У святі взяла участь також заступник голови райдержадміністрації Беседа О.В.
16 багатодітних матерів, які зразково виховують трьох та більше дітей були нагороджені Грамотами районної державної адміністрації та районної ради, подарунками. Зокрема :
Мусаєва Айнур Аллахвердіївна  (с.Б.Камінь);
Красько Людмила Григорівна (с.Берізки);
Шутурминська Тетяна Володимирівна (с.Бритавка);
Ратушняк Валентина Вікторівна (с.Ольгопіль);
Горнушенкова Аліна Юріївна (с.Вербка);
Дуженко Людмила Антонівна (с.Каташин);
Халімон Вероніка Юріївна (с.Куренівка);
Кравець Любов Іванівна (с.Стратіївка);
Кравець Наталія Володимирівна (с.Ч.Гребля);
Касуха Наталія іванівна (смт. Чечельник);
Мельник Леся Василівна (с.Тартак);
Пастух Ірина Віталіївна (с.Луги);
Івоніченко Тетяна Григорівна (с.Любомирка);
Поцелуєва Людмила Олександрівна (с.Рогізка);
Марченко Тетяна Володимирівна (с.Бондурівка);
Станкевич Наталія Василівна (с.Демівка).

Відповідно до Указу Президента України №198-2016 від 7 травня 2016 року «Про присвоєння Почесного звання «Мати –героїня»» за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, для всебічного їх розвитку Почесне звання «Мати-героїні» було вручено Станкевич Наталії Василівні (с. Демівка), яка народила і виховала п’ятеро дітей.

По закінченню заходу була представлена концертна програма, підготовлена вихованцями ДМШ (директор Таранець В.І.).