Вітання керівництва району з Міжнародним днем волонтерів
04.12.15

У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто, не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.
В цьому році для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. За останні півроку це слово стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.
Це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.
Сердечно вдячні вам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Вітаємо всіх членів волонтерських рухів та організацій, волонтерів зі святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаємо вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі та наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

С. Пустовий, голова районної           С. Пяніщук, голова районної ради