Вітання керівництва району з Водохрещем
17.01.19

Шановні віряни!

Хрещення Господнє одне з найдавніших християнських свят, в цей день очищається душа від суєти і печалі, наповнюється вищим сенсом, світлом, добротою, любов’ю, нехай хрещенські морози не вгамують її. Нехай відкриється краще в людях, нехай запанує мир, краса, щастя в родинах і справах, нехай щаслива зірка освітлює  дорогу! Це свято, яке об’єднує віруючих людей і змушує вірити в чудеса. Зичимо бути чистими душею, жити, маючи віру в серці, поширювати навколо себе чистоту і доброту. Нехай у вас завжди буде душевний спокій.

Бажаємо, щоб на вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, омиваючись освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю, втіхою, щоб пішли біль, досада, розчарування, ненависть і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагода!

Голова райдержадміністрації                 Голова районної ради
       Сергій ПУСТОВИЙ                                    Сергій П