Вітання керівників району з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України
27.08.19

Шановні жителі району!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

28 років майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. І сьогодні сучасні воїни-герої захищають цілісність держави під синьо-жовтими стягами!

У надзвичайно непростий і доленосний для нашої країни час лише завдяки єдності та незламності духу ми зможемо відстояти своє право вільно жити в соборній, сильній та квітучій Україні.

Заради нащадків ми здобули незалежність і заради їх свободи та гідного майбутнього збережемо її, подолавши виклики сьогодення.

Нехай почуття патріотизму до рідного краю, єдність, порозуміння та згуртованість освітлюють дорогу свободи, правди, ведуть до миру, злагоди та процвітання нашої незалежної держави.

Слава Україні!

Голова райдержадміністрації       Голова районної ради