Вітання керівників району з нагоди Дня енергетика
22.12.17

Шановні працівники енергетичної галузі району!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем енергетика!

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, відзначається  професійне свято енергетиків, які щодня сумлінно працюють над забезпеченням людей світлом і теплом.

Енергетика є рушійною силою економічного росту, промислового й технологічного розвитку країни. Тому, шановні енергетики, ваша місія, як представників одного з провідних секторів національної економіки держави, не лише почесна, але й дуже відповідальна.

Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведення української енергетики на якісно новий рівень.

Нехай нагородою за вашу працю будуть професійні перемоги, достаток та затишок у ваших оселях. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, впевненості у завтрашньому дні, миру, добра, успіхів та благополуччя!

Голова райдержадміністрації                            Голова районної ради
    Сергій ПУСТОВИЙ                                             Сергій П'ЯНІЩУК