Вітання керівників району з Великоднем
08.04.18

Шановні жителі Чечельницького району!

Щиро вітаємо вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Цього дня з епохи в епоху, зі століття в століття, із року в рік серця всіх християн сповнюються безмежною радістю. Це свято виводить нас за рамки суєтної буденності, воно возвеличує людей та єднає з Творцем.

Воскресіння Христове символізує перемогу життя над смертю, добра над злом. У цей день торжествує любов та милосердя, а прагнення і мрії отримують нове життя і надихають на нові досягнення.

Відроджується й Україна. Наша держава невпинно реформується і подальші перетворення лише наближатимуть той час, коли ми станемо розвинутим європейським суспільством. Головне – це віра у власні сили та бажання змінюватися і змінювати світ навколо.

В цей урочистий день вітаємо всіх із Великоднем і бажаємо миру, достатку, єдності й Божої ласки нашій країні.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!