Вітання з Днем енергетика
22.12.15

Шановні працівники енергетичної галузі!

Вітаємо вас з професійним святом - Днем енергетика!

Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам,шановні енергетики,працює промисловість,функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Щодня,щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань,вміння,найкращих якостей душі.Тому професія енергетика є не тільки необхідною,але і дуже почесною.

Бажаємо всім вам та вашим сім’ям міцного здоров’я,родинного щастя,добробуту,хороших відносин у колективах та професійного зростання. Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення,а життєва енергія і оптимізм завжди будуть вірними супутниками.

Голова Чечельницької    районної державної адміністрації            С.Пустовий

Голова Чечельницької районної ради                                                   С.П’яніщук