Візит представника із Республіки Молдова
24.05.16

За сприянням Чечельницького районного ресурсного центру розвитку громад, сьогодні, 24 травня 2016 року до Чечельницької селищної ради завітав сільський голова комуни Карпінени Хинчештського району Республіки Молдова Іон Карпіняну.

В нараді взяли участь голова Чечельницької районної державної адміністрації Пустовий С.М., перший заступник голови Чечельницької районної державної адміністрації Савчук В.В., селищний голова Палісіка С.А., начальник загального відділу виконавчого апарату Чечельницької районної ради, координатор Чечельницького районного ресурсного центру розвитку громад Кривіцька І.О.

В процесі робочої зустрічі було намічено спільні напрацювання по програмі транскордонного співробітництва Україна-Молдова та реалізації спільного проекту.