Волейбольний турнір, приурочений пам'яті земляка
20.03.17

В селі Стратіївка  18 березня 2017 року відбувся волейбольний турнір пам'яті  Цвігуна Семена Кузьмича, який  народився в селі Стратіївка в 1917 році в родині етнічних українців.У  грудні 1941 року відправився на фронт. Воював на Південному, Донському, Західному, Сталінградському і інших фронтах. Генерал армії ЗС СРСР.

В змаганнях прийняли участь команди – с. Стратіївки, с. Вербки, смт Чечельник, с. Ольгополя та с. Бензарі Балтського району.

Кращим гравцям турніру Козбану Віктору – команда смт.Чечельник, Носик Юрію – с.Стратіївка, Бабійчуку Миколі – с.Ольгопіль, Козинському Артуру – с.Вербка, Бутенко Олегу – с.Бензарі Балтського району сільський голова с.Стратіївка  Люлько Олег Миколайович вручив грамоти.

Турнір пройшов у запальній боротьбі, більшість ігор вирішували долю переможця у третій партії. Перше місце  в турнірі виборола команда с. Бензарі Балтського району, друге –  смт.Чечельник, третє  – Ольгопіль.

Командам переможцям змагань були вручені грамоти та кубки.

Спонсором змагань виступила ТОВ «Стратіївське Врожайне».