Вшанували Івана Франка на Чечельниччині
29.08.16

З  нагоди  відзначення 160-річчя від дня  народження і 100-річчя  від  дня  смерті Івана Яковича Франка  бібліотекарі  району  вшанували великого письменника.  Катерина Підфігурна,  методист  бібліотеки провела літературну годину: «Великий Каменяр». Іван  Франко - це  розум  і серце нашого  народу, це геній, вчений і митець європейського рівня, яких  мало в історії  української  культури. Поет  внесений  до  списків  найбільших письменників  світу і його  імя  висічене на гранітних   скрижалях історії  поруч  з іменами  найславніших   синів  людства. Його  називають Каменярем, бо він завжди був у передніх рядах тих, хто ламав  скелю  старого світу  в імя нового.  Присутні на заході  слухали вірші Каменяра у виконанні  бібліотекарів району.

Запрошуємо Вас  переглянути  книжкову  виставку «Я син народу, що вгору йде»,підготовлену  Анастасією  Монастирською, бібліотекарем   ЦРБ, яка представила  книги  та  цитати   Каменяра, творчість  раннього  періоду, незгасний  дух і сила  якого  надихають  і донині.  Українське  слово,  творчість і сила  променіють  у  художньому  слові  незабутнього  Івана  Франка, вишиті  рушники,  додають  краси  невтомному  патріоту  простого і чесного  люду.         До Вашої уваги найкращі видання, які систематизовані по розділах: «Іван Франко: таємниця духу митця», «Від спалаху Божої іскри», «Іван Франко в інтелектуальному вимірі».

Народе мій, замучений, розбитий,
Мов паралітик той на роздорожжі,
Людським презирством, ніби струпом, вкритий!
Твоїм будущим душу я тривожу…

Іван Франко