"Я - українець. Це має бути пріоритетом"

 


10 березня у центрі Вінниці небайдужі мешканці міста пройшли Ходою миру на підтримку територіальної цілісності й недоторканності України та в знак протесту проти військової агресії, що розгорнулася на Кримському півострові.
Організованою колоною на чолі з головою обласної державної адміністрації Анатолієм Олійником та головою обласної Ради Сергієм Свитком учасники заходу пройшли від майдану Небесної сотні до Європейської площі. А відтак провели громадський мітинг. 
«Сьогодні не можна залишатися байдужим до того, що відбувається з Україною. Світ нині дуже крихкий. І якщо розпочнуться зазіхання на територіальну цілісність нашої держави, може розгорнутися дуже непроста ситуація, - зауважив, звертаючись до присутніх, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник. – Українці завжди були мирними та гостинними людьми. І сьогодні ми знову засвідчуємо своє прагнення миру».
Керівник Вінниччини зазначив, що обласна влада співпрацює нині з усіма силовими структурами, загонами самооборони та активними патріотами, здійснюючи усі необхідні заходи задля готовності до захисту від збройної агресії. А також підкреслив, що сьогодні, як ніколи, необхідно згуртуватися перед існуючими загрозами. «Я – українець». І це має бути пріоритетом», - наголосив Анатолій Олійник.
На важливій ролі єдності акцентував увагу і голова обласної Ради Сергій Свитко, зауваживши: саме єдність народу є запорукою того, що ми зуміємо зберегти власну державу. Та висловив переконання, що доки мовчать гармати, є можливість вирішити цю кризу у дипломатичний спосіб.
На завершення очільники області побажали усім присутнім злагоди, миру й спокою, та висловили сподівання на мирне врегулювання ситуації.
 
Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА