"Я-успішна жінка"
09.03.20

Саме з такою назвою напередодні 8 Березня 04 .03.2020р. пройшов тренінг для жінок, які перебувають на обліку у Чечельницькій районній філії Вінницького ОЦЗ. Жінка не тільки виступає активною учасницею суспільних процесів, займається підприємницькою діяльністю, а й виконує важливі функції материнства, виховує підростаюче покоління. Проте, становище жінки в Україні на даному етапі викликає занепокоєння у всіх, кому не байдужа ця проблема.

У тренінгу прийняла участь Ірина Трачук, психолог,та Катерина Лисенко, педагог соціальний районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які надали поради, як стати успішною жінкою, як вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб обов’язково досягти успіху. Під час тренінгу жінки активно та жваво обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти; дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою; ділилися своїм досвідом. Присутні активно обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи.

Маємо надію, що даний захід був корисним та цікавим.