З Днем працівника фармацевтичної галузі!
16.09.16

Шановні фармацевти Чечельниччини!

Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника фармацевтичної галузі!

Щодня пліч-о-пліч з працівниками медичної галузі ви стоїте на варті здоров’я чечельниччан. Завдяки успішним результатам вашої шляхетної та самовідданої праці жителям нашої громади вдається протистояти багатьом захворюванням. Повсякденно, отримуючи з ваших рук лікарський засіб, а одночасно й надію перемогти хворобу, мешканці Чечельниччини відчувають, що у важку хвилину їх не залишено насамоті.

Сьогодні, з гордістю можна сказати: український народ може розраховувати на допомогу фармацевтів — професіоналів, людей, які у свою працю вкладають не лише знання та вміння, але й, без перебільшення, доброту душі та світлі думки.

Тож у цей святковий день сердечно зичимо вам, вашим сім’ям та близьким міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя, а вдячність та шана людей нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.

З повагою,

Голова                                                             Голова