З нагоди річниці

     Серед соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича на вищий щабель піднімається духовний потенціал нашого суспільства.

А це – ота багатюща та неодцвітна народна творчість, яка не захована у потаємних скарбницях, а якраз сьогодні збагачує життя, наставляє молодь, додає оптимізму, а ще дивує багатогранною творчою наснагою.

     Незабаром, а саме 28 липня, у день пам'яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира, у християнському світі України відзначатиметься виняткова й визначна дата - 1025-та річниця Хрещення Київської Русі. І з нагоди такої величної події в Україні заздалегідь готується масштабна програма святкування. 

    Беруть участь у приурочених річниці просвітницьких заходах і наші районні культосвітні заклади.

    Так, наприклад, районними дорослою та дитячою бібліотеками уже було проведено ряд заходів, спрямованих на популяризацію  основних догматів християнського віровчення та християнської культури.

    Приміром працівники дитячої бібліотеки вже встигли організувати чудову книжкову виставку "Книга книг - Біблія", цикл бесід для 4 - 6 класів "Заповіти на всі часи", години спілкування для 7 - 8 класів "Уроки прощення і любові", бесіду "У ньому було життя, - і життя було Світлом людей" по сторінках християнських дитячих журналів "Зернятко", "Водограй", "Соняшник", "Стежинка", "Світ дитини", та поличку для батьків "Зрозумій дитину і її світ".

     У стінах ж дорослої бібліотеки  було здійснено цікаву виставку "Лядівський монастир - осередок духовності Київської Русі", бібліографічний огляд літератури "Християнство як надбання культури людства", історичну годину "Вічне джерело духовності", круглий стіл "Роль та значення хрещення Київської Русі у подальшому історичному та культурному розвитку держави". Також у планах бібліотеки - провести виставку "Хрещення Київської Русі - єднальне свято Вітчизни" та перегляд літератури "Монастир у піднебессі".