За підтримки ОДА на Вінниччині вдруге відбудеться "Клембівський ярмарок"

Вінницька обласна державна адміністрація підтримала ініціативу територіальних громад Ямпільського та сусідніх із ним районів щодо проведення в с. Клембівка Ямпільського району Вінницької області ярмарку за сценарієм і традиціями знаменитого Сорочинського ярмарку.

В минулому році проведений перший «Клембівський ярмарок», який мав досить велику популярність у людей, що його відвідали.

В поточному році 5 жовтня за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації буде проведений Другий«Клембівський ярмарок — 2013».

На ярмарку будуть представлені вироби народної творчості, товари від виробників, традиційні козацькі, українські та інших кухонь страви, творчі колективи та інші розваги.

Ярмарок розпочинає працювати 5 жовтня о 9 годині ранку на спеціально облаштованій ярмарковій площі в с. Клембівка Ямпільського району.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати «Клембівський ярмарок — 2013»!