За півроку Вінниччина зібрала до бюджетів майже 1 мільярд 907 мілн. грн.

Така цифра приблизно на 99 мільйонів краща очікуваних показників. Місцеву казну вінничани поповнили більш як на 1 млд. 142 млн. грн.
Один із основних напрямків роботи податкових органів області сьогодні − детінізація зайнятості населення, ліквідація джерел походження тіньових грошей для виплати заробітної плати та інших доходів фізичних осіб. Для забезпечення наповнення казни фахівці шукають додаткові резерви. Зокрема, працюють над підвищенням рівня податкової культури населення, забезпечують якісне обслуговування платників, борються із тіньовою зайнятістю. З цією метою на систематичній основі проходять різнопланові спільні заходи з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями області.

ГУ Міндоходів у Вінницькій області