Забезпечити під час травневих свят безперебійне функціонування усіх

 

Забезпечити під час травневих свят безперебійне функціонування усіх сфер життєдіяльності області

Таке завдання поставив перед керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації очільник Вінниччини Анатолій Олійник під час щопонеділкової оперативної наради.
«За кілька днів розпочнуться травневі свята, що певною мірою змінить ритм нашої щоденної роботи. Тож прошу по кожному напрямку вжити усіх заходів щодо безперебійного функціонування підпорядкованих закладів та установ», - зазначив голова облдержадміністрації. 
За словами Анатолія Олійника, за кожним департаментом та управлінням на період святкових днів також закріплено відповідний район. Тож очільники регіональних служб та відомств, разом з головами РДА та районних рад, керівниками силових структур та відповідальними працівниками ОДА, нестимуть відповідальність за стан справ на відповідних територіях.
Керівник Вінниччини також зауважив, що в кожному районі створені громадські формування, учасники яких готові підставити плече у забезпеченні правопорядку. Крім того, наголосив на необхідності мінімізації використання будь-якої політичної символіки під час заходів, приурочених Дню Перемоги.
«Усі наші дії в ці дні повинні бути спрямовані, в першу чергу, на підтримку громадського спокою та правопорядку», - підкреслив голова ОДА.