Забезпечуємо якісну,сучасну та доступну загальну середню освіту
17.09.19

Сьогодні, 16 вересня, під час щотижневої наради під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Пустового обговорили питання матеріально-технічного забезпечення шкіл району. Про основні напрямки роботи поінформувала начальник відділу освіти РДА Галина Деменчук.

У 2019 році на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у розмірі 724,3 тис грн.

За відділу освіти, на закупівлю дидактичних матеріалів спрямовано 202,7 тис грн, на придбання сучасних меблів – 209,1тис грн, музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту – 312,5 тис грн.

Станом на 16 вересня поточного року профінансовано коштів субвенції – 724,3 тис грн (100%), освоєно – 625,7 тис грн (86 % від профінансованих коштів).

На придбання дидактичних матеріалів використано 167,4 тис грн (83 % від профінансованого) коштів субвенції та 9,6 тис грн коштів місцевих бюджетів.

На придбання меблів використано 209,1 тис грн (100% від профінансованого) коштів субвенції, 115,6 тис. грн коштів місцевих бюджетів та 255,9 тис грн з інших джерел.

Особливо важливим напрямком є технічне забезпечення шкіл. Так, на закупівлю комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту та музичних інструментів використано 249 тис грн (80 % від профінансованого) коштів субвенції, 13,4 тис грн коштів місцевих бюджетів та 28 тис грн з інших джерел.