Загальні збори громадян с.Куренівка
28.03.16

Перший заступник голови районної державної адміністрації  В.Савчук та заступник голови районної ради Н.Крук,спеціалісти відділення Пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації взяли участь у загальних зборах громадян в с. Куренівка.

На порядок денний зборів було винесено питання про звіт сільського голови за період роботи протягом 2015  року, звіт про діяльність дільничного  інспектора та інші питання.

Особливу увагу звертав сільський голова М.Пипко  на проблему укріплення дамби, ремонт будинку культури тощо. Жителів громади  хвилювали питання розрахунків за паї, прибирання  та спалення сміття і  наболіле – відсутність  зони  обслуговування мобільної мережі в селі.