Засідання комісії з питань бюджету та комунальної власності
14.01.16

13 січня  2016 року відбулось засідання  постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

В засіданні взяли участь секретар та  члени постійної комісії, голова районної ради Сергій П’яніщук, заступник голови Наталія Крук, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ганна Лисенко.

На порядок денний винесено питання "Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року № 8 "Про районний бюджет на 2016 рік""

Довести до  відома присутніх про зміни в бюджеті запросили начальника фінансового  управління  райдержадміністрації Ніну Решетник.

Ніна Олександрівна детально розповіла про внесені зміни до районного бюджету на 2016 рік, відповіла на всі запитання, які цікавили учасників засідання. Після обговорення одноглосно було прийняте рішення погодитись із запропонованими змінами до районного бюджету на 2016 рік.