Засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення ...
17.02.16

17 лютого  2016  року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення,освіти,культури,охорони здоров’я, спорту та туризму.

В роботі засідання взяли участь члени комісії, голова районної ради Сергій П’яніщук, заступник голови Наталія Крук, директор районного центру зайнятості Котенко О.М.,начальник фінансового управління райдержадміністрації Решетник Н.О.,  начальник управління праці та  соціального  захисту населення райдержадміністрації Мартинюк С.М., директор районного територіального центру Гарник Л.Г., головний лікар  КЗ Чечельницького районного центру ПМСД ,провідний спеціаліст відділу освіти Євтушенко С.Ф., представник методичного кабінету Савчук М.Ф..

На порядок денний було винесено ряд питань :

1.Про хід виконання програми зайнятості  населення Чечельницького району на період до 2017 року , затвердженої рішенням 14 сесії районної ради 6 скликання від 21.05.2013 року № 206.

2.  Про проект рішення 3 сесії районної ради 6 скликання « Про звіт директора районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Чечельницького району.

3. Про положення про територіальний центр соціального обслуговування (наданняя соціальних послуг) Чечельницького району.

4. Про затвердження складу комісії по розгляду питань щодо звільнення від плати за обслуговування непрацездатних громадян, які мають рідних, але ті з поважних причин не в змозі здійснювати за ними догляд.

5. Про районну програму організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Чечельницького району на 2016 рік.

6. Про районну прогаму «Шкільний автобус» на 2016-2017 роки.

7.  Про продовження терміну дії районної програми по виконанню завдань Міжгалузевої комплексної програми «Здоров’я нації» на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням 7 сесії районної ради 6 скликання від 21.12.2011 року № 88

8. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 25 сесії районної ради 6 скликання від 23.04.2015 року № 333

9.   Про затвердження плану модернізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Чечельницького району на 2016-2017 роки

10. Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради6 скликання № 339 «Про створення  комунальної установи «Чечельницький районний методичний центр».

11. Про затвердження комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

12. Про зняття з  контролю рішень районної ради

Слід відмітити високу активність депутатів- членів комісії, які обговорювали к, вносили пропозиції та висловлювали свої думки з приводу кожного питання порядку денного. Щодо першого питання , вислухавши доповідь директора районного центу зайнятості Котенко О.М., члени комісії звернули увагу на працевлаштування учасників АТО.

Особливу увагу звернули присутні на проблеми пов’язані з харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів Чечельницького району на 2016 рік.

Усі запрошені детально інформували присутніх по профільних питаннях порядку денного засідання комісії. Було враховано зауваження та пропозиції членів комісії. Усі проекти рішень одноголосним голосуванням вирішено винести на розгляд сесії