Завдання - стовідсоткове надходження до Пенсійного фонду України

Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій 5 серпня ініціювало проведення семінару-навчання з заступниками начальників управлінь Фонду в районах, містах та районах, м. Вінниці та Ладижині щодо виконання планових показників липня та 7 місяців 2013 року в цілому, а також виконання заходів з підготовки до передачі функцій адміністрування єдиного внеску. 
Відкрив семінар начальник головного управління Микола Черненко, який вкотре наголосив присутнім, що передумовою стабільної роботи органів Фонду по забезпеченню своєчасної та в повному обсязі виплати пенсій й грошової допомоги є мобілізація власних надходжень до бюджету Фонду та стовідсоткове виконання планових показників по надходженню ЄСВ.
Керівник головного управління подякував присутнім за організацію роботи відділів обліку надходження платежів по виконанню завдань з наповнення бюджету Фонду.
Так, за підсумками семи місяців забезпечено виконання плану на 100,35 %, від платників області надійшло за оперативними даними 2 млрд. 232,2 млн. грн., понад план надійшло 7,8 млн. грн. 
Фахівцям підвідомчих управлінь поставлено завдання щодо вжиття вичерпних заходів для забезпечення своєчасного та в повному обсязі надходження коштів із сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на наступні періоди та взаємодії з органами Міністерства доходів і зборів України у Вінницькій області у питаннях підготовки та реалізації заходів з передачі функцій адміністрування єдиного внеску.
Начальник управління надходження доходів Людмила Сисак та начальник відділу по роботі з платниками та контролю за надходженням коштів Лариса Калініченко надали роз’яснення щодо підготовки районними управліннями Фонду якісної, повної та достовірної інформації, яка міститься в електронних базах даних Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Начальник юридичного управління Тетяна Блажевська інформувала присутніх про основні положення законопроектів, які визначатимуть подальшу роботу органів Пенсійного фонду в частині завершення процедур адміністрування єдиного соціального внеску.
Підсумки семінару - навчання підвів заступник начальника головного управління Володимир Бондарем, який наголосив на продовженні роботи з погашення заборгованості по сплаті страхових виплат і пільгових пенсій.