Збереженню та розширенню мережі позашкільних навчальних закладів

Збереженню та розширенню мережі позашкільних навчальних закладів в Літинському районі приділяється першочергова увага
В цьому переконалась заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, завітавши в рамках робочого візиту до Літинського районного Центру дитячої та юнацької творчості.
«Мені приємно відзначити ту гігантську роботу, яка проводиться на Літинщині щодо виконання соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича «Діти-майбутнє України,- підкреслила вона,- особливо в плані збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів. Підтримка юних обдарувань, розвиток їх творчих здібностей у багатьох напрямках - цілковита заслуга педагогів та всіх працівників Літинського Центру дитячої та юнацької творчості».
З метою залучення найбільшої кількості дітей та учнівської молоді до гурткової роботи цим позашкільним закладом проводяться заняття за кількома напрямками. Художньо-естетичний напрям представлено ручною художньою вишивкою, петриківським розписом, писанкарством, паперовою пластикою, бісероплетінням. Юні таланти займаються також у гуртках з хореографії, вокалу, хорового співу.
Науково-технічний напрям представлений гуртком початкового технічного моделювання, а юні краєзнавці району вивчають фольклор та етнографію як України так і рідного Літинського краю.
Еколого-натуралістичний напрям представляє гурток юних друзів природи.
Любов Спірідонова мала нагоду поспілкуватись з майстрами-педагогами, що ведуть гурткову роботу та помилуватись виробами гуртківців, які просто на очах у гостей творили маленькі шедеври із глини, паперу, бісеру.
Порадував своїм злагодженим співом зовсім молодий колектив «Вишиванка», який виконав веселу пісню про кобзариків.
Навчальний процес Літинського районного Центру дитячої та юнацької творчості забезпечують 17 педагогічних працівників, з них 12 основних та 5 сумісників. 13 гуртків працюють на базі самого Центру, 8 – на базі загальноосвітніх навчальних закладів ( СЗШ І-ІІІ ст. с. Літинка, СЗШ І-ІІІ ст.с.Дашківці, СЗШ І-ІІІ ст.с .Селище, Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2, СЗШ І-ІІ ст. с.Уладівка, та НВК І-ІІ ст.с. Сосни).
Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості є постійними учасниками і переможцями обласних масових заходів, виставок, конкурсів, фестивалів («Любіть Україну вишневу свою», «Наш пошук і творчість тобі Україно», «Знай і люби свій край» ,«Космічні фантазії», «Майстри оригамі», «Творча майстерня»та ін..) Вокальні та хореографічні колективи Центру є постійними учасниками районних свят, оглядів, фестивалів, концертів, де ставали неодноразовими переможцями.
Заступник голови облдержадміністрації взяла участь у нараді педагогічних працівників Літинського району, де обговорювались актуальні питання галузі.вона відповіла на зпитання присутніх та подякувала всім за плідну працю.
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА