Земельні питання - на розгляд сесії районної ради
08.07.16

8 липня  2016року  о 9 год в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних ресурсів та охорони довкілля.

В роботі засідання взяли участь члени комісії, голова районної ради Сергій П’яніщук, заступник голови Наталія Крук, начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі Олег Кохановський. Питання, які розглядалися на засіданні, стосувалися затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються у власність або оренду, або перебувають в оренді. Депутати працювали злагоджено, спірних питань не виникало, тому швидко були прийняті відповідні рішення. Потім голова районної ради Сергій П’яніщук коротко ознайомив  присутніх з іншими питаннями  порядку денного, що виносяться на розгляд  сесії районної ради.