Зі святом весни, дороге жіноцтво!
07.03.17

Шановні чечельниччанки!

У цей чудовий весняний день з почуттям особливої ніжності та глибокої поваги вітаємо вас із найчарівнішим святом - Днем 8 Березня!

Бажаємо, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку.

Щиро зичимо вам доброго здоров’я і добра, родинного благополуччя та сімейного затишку, вірних друзів та надійних колег.

Нехай додають вам упевненості дружні почуття всіх, хто поруч з вами, а доля буде прихильною до вас, даруючи радість і жіноче щастя, повагу та визнання.

Нехай у нескінченному вирі щоденних турбот вас зігріває любов, тепло та спокій рідної оселі!

Нехай здійсняться усі ваші заповітні мрії! Будьте коханими і щасливими!

З глибокою шаною і повагою,

Голова райдержадміністрації                                   Голова районної ради

С. Пустовий                                                                С.П’яніщук