Знай і люби свій край!
27.03.17

Виховання естетичного смаку та розвиток художньо-творчих здібностей є однією з напрямків виховної роботи Чечельницького районного будинку дитячої творчості. З метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, популяризації своєрідності народної культури, відродження традицій місцевих осередків народного мистецтва, формування професійної орієнтації молоді протягом лютого-березня 2017 р. в Чечельницькому РБДТ проводився  районний етап обласної  виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай  і  люби  свій  край!».

На виставку-конкурс подавались  роботи за такими розділами: художнє різьблення по дереву, пластика, художнє плетіння (лоза, рогіз, соломка), художня вишивка, в’язання спицями, гачком, художні вироби з бісеру, м’яка іграшка, художня аплікація, витинанка, малюнок, інші техніки виконання.

Всього на конкурс було представлено –  80 робіт (в минулому році – 63 роботи) з 14 шкіл району та позашкільних закладів.

Найбільшу  кількість  робіт  представлено  в розділі «Художня вишивка» та  «Інші техніки». Варто зазначити, що конкурсні роботи характеризуються оригінальністю, креативністю та новизною ідей, високим рівнем виконання, глибиною  змісту, оформленням гуртківців Чечельницького РБДТ та  учнів ЗНЗ: Вербської СЗШ І-ІІІ ст., Жабокрицька СЗШ І-ІІ ст, Любомирський НВК І-ІІІ ст, Демівська СЗШ І-ІІІ ст., Рогізківська СЗШ І-ІІст., Чечельницької СЗШ І-ІІІ ст. №2 та Чечельницької СЗШ І-ІІІ ст. №1.

Конкурсні роботи, які заняли І призові місця, будуть представлені на обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай  і  люби  свій  край!» в м.Вінниця. Виставка буде проходити на базі Вінницького краєзнавчого музею з 28 березня по 7 квітня 2017 року, де всі бажаючі матимуть змогу оглянути експонати виставки.