Зустріч керівників району з представниками духовенства
16.04.20

15 квітня перший заступник голови Чечельницької РДА Віталій Савчук та голова районної ради Сергій П'яніщук  зустрілися з керівниками української православної церкви району. На зустрічі був  присутній керівник відділення нацполіції Сергій Фомик.

Присутні обговорили святкування Великодня та відвідування кладовищ у поминальні дні в період карантину.

Віталій Савчук закликав священнослужителів вжити всіх заходів для унеможливлення поширення коронавірусної інфекції, а саме:
- проводити богослужіння на Великодні свята онлайн та обмежитись присутністю в храмах лише священнослужителів та церковнослужителів, а також тих, хто забезпечує проведення богослужінь і трансляції;
- у селах та селищі освячення великодніх страв здійснювати з дотриманням фізичної дистанції 2 м та карантинних норм;
- відвідини кладовищ є можливими після закінчення карантину.

Святкуймо Великдень вдома!!!