Звернення голови Вінницької обласної державної адміністрації Івана Мовчана до громадськості Вінниччини

 

 
 
Шановні вінниччани!

Сьогодні в нашій державі відбуваються тривожні події, котрі нікого не можуть залишити байдужим. Я глибоко переконаний, що силові методи абсолютно неприйнятні для вирішення будь-яких конфліктів. Лише йдучи шляхом налагодження загальноукраїнського діалогу, ми зможемо досягти відновлення стабільності та злагоди у державі.
Я рішуче засуджую дії екстремістів і безвідповідальні заяви політиків, які свідомо штовхають людей у вир громадського протистояння. Ніхто не повинен обмежувати право кожного громадянина нашої держави на мирний протест, однак дії окремих протестувальників не тільки вийшли за рамки законності, але й остаточно перетнули межу здорового глузду. 
Прошу всіх і кожного уникати конфліктів і не продовжувати ланцюгову реакцію насильства, озлобленості і хаосу. Разом з тим, закликаю відновити в столиці держави порядок та законність, притягнути до відповідальності всіх винних у вуличних заворушеннях, не розпалювати вогнище суспільного протистояння. 
Ми повинні розуміти, що життя за межами Майдану не зупиняється. Люди продовжують працювати, навчатися, жити звичайним повсякденним життям. Відтак, прошу проявити толерантність і мудрість, аби зберігати мир і спокій навіть у такій непростій ситуації. 
Зі свого боку запевняю, що обласна влада і я особисто налаштовані на конструктивну роботу всіх органів влади, організацій та підприємств. Закликаю всіх вас до консолідації навколо збереження стабільності, громадянського миру та плідної співпраці на користь Вінниччини і України. 


Голова обласної державної адміністрації Іван МОВЧАН