Звернення керівництва області до Дня Контитуції України

Прийняття Конституції 28 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашої держави як день верховенства національних інтересів. Основний Закон суверенної України став важливим кроком у забезпеченні прав людини та розбудові незалежної демократичної правової держави – повноправної учасниці світового співтовариства.

Формування Конституції - це послідовний, історично обумовлений процес, що становить собою триваючу конституційну реформу. Саме в даний момент ми знаходимось у вирі цього процесу.

На тлі сепаратистських заворушень у східних областях України, актуалізувалося питання децентралізації влади та розширення прав органів місцевого самоврядування. Відповідний проект конституційних змін почав розроблятися і нині активно обговорюється громадськістю Вінниччини та всієї нашої держави.

У цей урочистий день хочеться щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту українських родин та еволюційний правовий розвиток держави України.

З глибокою шаною та вдячністю

Голова обласної
Анатолій Олійник