Звернення військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату

 

 

ЗВЕРНЕННЯ військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату до громадян Вінниччини у зв’язку з початком шостої черги часткової мобілізації

Шановні вінничани !

У теперішніх складних внутрішніх та зовнішньополітичних обставинах на першому плані стоїть питання підвищення обороноздатності країни, можливості протистояти проявам тероризму та зовнішньої агресії. Українські воїни-герої протистоять одній з найсильніших армій світу. Наше військо за доволі короткий період зміцніло, а його мужні воїни у боях відродили славні традиції минулого. Відповідно до Конституції України, Указу Президента України від 15 січня 2015 року №15/2015 «Про часткову мобілізацію» з 19 червня розпочалась шоста черга часткової мобілізації. На виконання вищезгаданого Указу органами місцевої влади, місцевого самоврядування, військовими комісаріатами області вже проведено підготовчі заходи до проведення часткової мобілізації.
Подоляни! Наша держава – Україна, як ніколи потребує допомоги. Ви не воюватимете за будь-якого чиновника – Ви боронитимете свою Батьківщину, як самовіддано боронили її наші хоробрі предки та боронять зараз наші земляки. Ви ж не хочете, щоб завтра ворог топтав нашу землю, щоб ми стали рабами із усіма відповідними наслідками? Тоді виконайте свій священний, конституційний обов'язок – станьте на захист своєї Батьківщини. Не потрібно чекати повістки з військового комісаріату, а приходьте у будь-який зручний для Вас час у військовий комісаріат за місцем перебування на військовому обліку або за місцем проживання.
Одночасно закликаю Вас не піддаватися на антидержавну пропаганду та всілякі провокації, не вірити агітаторам, панікерам, які роблять все можливе для того, щоб зірвати мобілізаційний процес, і таким чином значно послабити військову міць України.
Я сподіваюсь, що завдяки Вам і Вашій безпосередній участі, наша держава і наш народ отримають довгоочікуваний мир та спокій, і ми будемо жити у справді незалежній європейській державі.
Застерігаю військовозобов’язаних, які не з’являються за викликом у військкомат, переховуються від правоохоронних органів – на них чекає адміністративна та кримінальна відповідальність передбачена законодавством і внесення до реєстру громадян, які ухиляються від мобілізації.
Сподіваюсь на Вашу свідомість, ми чекаємо на ВАС!
З повагою,
 
Військовий комісар
Вінницького обласного військового комісаріату
полковник Г.В.ДОЛГАШОВ