Звітує депутат районної ради В.Савчук
18.04.17

До нашої громадської приймальні протягом 2016 р. звернулося понад 80 жителів села Рогізка, Тарасівка та інших населених пунктів Чечельницького району.

Питання, за якими звертались громадяни, стосувалися наступного: допомоги на лікування,   розрахунок за земельні частки паї, надання допомоги в школи, лікарню та ДНЗ, стану доріг, водопостачання та виділенню земельних ділянок у приватну власність  учасникам АТОта багато інших. Багато питань було в телефонному режимі, та усній формі.

Протягом 2016 року я взяв участь у роботі 10-ти сесіях районної ради 7 скликання, був присутнім на 3-х сесіях сільської ради. Як голова постійної комісії Чечельницької районної ради з питань бюджету та комунальної власності, провів 10 засідань комісії.

В своїх виступах, діях та рішеннях завжди підтримував працівників соціальної сфери, учасників АТО, пільгові категорії населення, незахищених верств населення, дітей. На засіданнях бюджетних комісій завжди працював над тим, щоб допомогти винайти можливість фінансування закладів освіти та медицини, заробітних плат всієї бюджетної сфери виходячи з наявних в бюджеті ресурсів, надавав свої пропозиції. Виступав щодо наповнення бюджету податковими надходженнями, наполягав на проведенні інвентаризації земель для винайдення резервів для поповнення місцевих бюджетів.

Постійно брав участь у сесіях районної та сільської ради, засіданнях бюджетної комісії районної ради. Питання, які виносились на розгляд:

-          Благоустрій території району та села;

-          Вирішення земельних питань;

-          Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік;

-          Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати та розміру орендної плати на 2017 рік;

-          Про внесення змін до рішення сесій «Про районний бюджет на 2016 рік», «Про сільський бюджет на 2016 рік»;

-          Про виділення матеріальної допомоги з районного, сільського бюджету членам родини учасників АТО;

-          Про звіт щодо виконання районного та сільського бюджету;

-          Про надання субвенції районному, сільському бюджету;

-          Про районний, сільський бюджет на 2017 рік.

Брав участь в обговоренні разом з громадським активом сіл: Рогізка, Тарасівка питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Помічників не маю.

За мого сприяння та/або за моєї участі протягом 2016 року по Рогізківській сільській раді було проведено наступні заходи:

1.     Очистки від снігу та заростів доріг та вулиць сіл Рогізка, Тарасівка;

2.     Облагородження сміттєзвалищ смітників та гасіння пожеж на них;

3.     Вітання Ветеранів, Чорнобильців, інвалідів до днів свят та вшанувань;

4.     Допомога в забезпеченні роботи дільничного інспектора поліції;

5.     Цільові допомоги жителям села;

6.     Забезпечення твердим паливом та дровами соціально незахищених верств населення, учасників АТО;

7.     Встановлення дитячого ігрового майданчика;

8.     Проведення енергозберігаючих заходів, зокрема: встановлення системи опалення, заміна вікон та дверей на металопластикові в ДНЗ «Подоляночка»;

9.     Заміна вікон у Рогізківській ЗОШ І-ІІ ст.;

10. Ремонт фойє в СБК села Рогізка;

11.  Проведення культурних заходів;

12.  Благоустрій цвинтарів, доріг та інше.

Беру участь у важливих заходах в районі та селі Рогізка.