Звітує районний військовий комісар
21.07.18

Чечельницький районний військовий комісаріат підпорядковується Вінницькому обласному військовому комісаріату оперативного командування «Південь». 

На виконання завдань, визначених начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем ЗС України, командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України, командувачем військ оперативного командування «Південь»,  військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату протягом 2018 року та станом на 01.07.2018 року у Чечельницькому районі  та Чечельницькому районному  військовому комісаріаті з питань оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації та повсякденної діяльності проводились наступні заходи:

  • відновлення на військовому обліку громадян, які не досягли граничного віку перебування в запасі;
  • проведення звірок, перевірок стану військового обліку в органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях;
  • відбір кандидатів на військову службу за контрактом із числа осіб офіцерського складу запасу;

Проведення заходів територіальної оборони:

- організація відправки кандидатів на військову службу за контрактом до     навчальних центрів (загальновійськових полігонів) – згідно графіку;

- проведення агітаційних заходів щодо залучення на військову службу за контрактом;

- проведення заходів професійно – психологічного відбору військовозобов’язаних.

Заходи мобілізаційної діяльності:

- відправлено на навчальні збори – 4 військовозобов’язаних;

- відновлено на військовому обліку - 18 військовозобов’язаних;

- виконання графіків звірок (згідно плану – 19, проведено – 15), перевірок (згідно плану – 7, проведено –7).

Заходи комплектування та призову:

  • здійснення відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом;
  • проводиться робота по розгляду і оформленню матеріалів щодо дострокового звільнення в запас та переведення в інші військові частини військовослужбовців строкової військової служби за сімейними обставинами – по мірі надходження;
  •  організовано та проведено приписку громадян 2001 року народження до призивної дільниці;
  •  відібрано та призвано на військову службу за контрактом 11 чол.

Здійснюється контроль за вступом абітурієнтів до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу та проводяться заходи  по відбору кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади.

Спільно з Вінницьким зональним відділом військової служби правопорядку проводиться розшук військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини.

Відповідно директиви Генерального штабу  «Про організацію комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом»  проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом.     

         На І півріччя 2018 року планове завдання по відбору кандидатів на контрактну службу складає – 14 чол. за планом, відправлено до ЗСУ - 11 чол., що складає 80 % виконання.

           Відібрано та направлено для вступу в військові вищі навчальні заклади - 6 осіб із числа цивільної молоді. Відправлено до лав Збройних Сил України – 13 призовників.

Протягом першого півріччя 2018 року  по напрямку юридичної служби організовано та виконано ряд завдань.

         У період з 01.01.2018 року по 01.07.2018 року Чечельницьким  районним військовим комісаріатом порушено 31 справу про адміністративні правопорушення а саме:

- притягнуто до відповідальності за статтею 211 КУпАП - 12 порушників;

- притягнуто до відповідальності за статтею 210 КУпАП - 19 порушників.

Проводиться соціальна робота із учасниками АТО та їх сім’ями.

Загиблих та померлих військовослужбовців у Чечельницькому  районі у період 2014-2018 р. – 3 особи. Призначено пенсії пов’язаних із захистом Батьківщини  та виплачено одноразову грошову допомогу згідно постанови КМУ № 975 від 25.12.2013р.– 3 особам. Видано листи-талони на пільговий проїзд по Україні – 41 учасникам бойових дій.

 Військовий комісар Чечельницького районного  військового комісаріату майор Сергій ПАЛАДІЙ 

123