14 травня відбудеться круглий стіл національної єдності,-А. Яценюк

 

14 травня відбудеться круглий стіл національної єдності, - Арсеній Яценюк

У п’ятницю, 9 травня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і члени Кабінету Міністрів взяли участь в особливому молебні у пам'ять загиблих під час Другої світової війни. Молебень відбувся у Володимирському патріаршому соборі Києва, який провів Патріарх Київський і всієї Руси-УкраїниФіларет.
Після завершення молебну Арсеній Яценюк сказав журналістам: «Сьогодні знаменний день. З одного боку – це день трагічних подій – тому що мільйони загинули. З іншого боку – була спільна перемога над фашизмом».
«69 років тому ми разом із Росією воювали проти фашизму і перемогли. А зараз Росія почала воювати проти України. Історія повторюється в іншій формі», - сказав він.
Глава Уряду наголосив, що Росія повинна зупинитися, «перестати підтримувати терористів, які вбивають мирних громадян в Україні і проти яких розпочата антитерористична операція».
Арсеній Яценюк заявив, що влада проводить загальнонаціональний діалог. Він повідомив, що 14 травня відбудеться круглий стіл національної єдності: «Україні потрібна єдність, діалог та мир».
«А мир буде тоді, коли терористи не будуть підігріватися Росією, яка 69 років тому стояла з нами пліч-о-пліч, а зараз із нами пліч-о-пліч стоїть Німеччина, Велика Британія і США», - сказав Арсеній Яценюк.