ПП ТРК "Подільські комунікації"

ТРК "Подільські комунікації" - нова і молода медіа-компанія на теренах Вінницької області, яка стрімко розвивається та має багато творчих і креативних планів.
ТРКПК завжди раді співпрацювати із ведучими компаніями області та України у напрямку розвитку медіа-технологій і  медіа-контенту.
Пріоритетами компанії є - електронні та цифрові медіа, розвиток мультимедійних технологій в Інтернеті, інтерактивні технології та персоналізація медіа-контенту.
Директор ТРК "Подільські комунікації" - Ігор Шевченко,
 тел:380677494105                   
Ведуча ефіру:  Вакарчук  Вікторія  Вікторівна

Менеджер ТРК- Олійник Олена Іванівна

Щоб виробляти більше інформаційного продукту, треба мати більше працівників та більше фінансування, в т. ч. потрібно збільшити зарплати. Зрозуміло, що ефір є структурованим, із повторами передач, із музичними добірками — як звичайна FM-радіостанція. Нашою сильною стороною є те, що ми можемо оперативно реагувати на місцеві події, люди можуть чути про те, що їх хвилює. Завжди працюємо над новими проектами.Слухачі можуть слухати такі передачі, як « Закон і порядок» « Чи знаєте ви?» « Це актуально», «Влада інформує» «Підліток на всі 100», «Женсовет», музично- вітальна передача  «Музичний експрес», « Людина і всесвіт», щоденні  новини, оголошення та реклами

ПП ТРК "Подільські комунікації", м. Ладижин Вінницької обл., ліцензія на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Чечельнику Вінницької обл., потужність передавача - 0,2 кВт, обсяг мовлення - 4 години на добу, відповідно до затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком 1 до рішення, та конкурсних умов, зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - ефірне (радіомовлення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема) - "ЛАДА";

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- місцезнаходження передавача - смт Чечельник;

- територія розповсюдження радіопередач - смт Чечельник;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 4 години на добу;

- строк дії ліцензії - 7 років.

Оператор телекомунікацій на частоті 107,5 МГц у смт Чечельнику Вінницької обл. - Обласне комунальне підприємство "Агроінформ"

 

123