Аграрії району розпочали жнива

 
         Наразі одним із головних питань у районі є початок жнив. Про це мова йшла під час виїзної наради, яка відбулась в СТОВ АФ «Ольгопіль» із сільгоспвиробниками, яку провів голова райдержадміністрації Пустовий С.М. Основними питаннями  були обговорення етапів жнив 2015, початок шостої хвилі часткової мобілізації, об’єднання  територіальних громад.
         Як зазначив під час виступу начальник управління  агропромислового розвитку райдержадміністрації  Котенко В.А., до жнив підготовлено 15 376 га, озимої пшениці 10400га, озимого ячменю – 2 453 га, озимого ріпаку – 1930 га, ярих зернових -  541га  без кукурудзи. В районі в наявності є 44 комбайни, за підрахнками завантаженість на один комбайн становить 350 га.
         З метою підвищення ефективності розвитку рослинницької галузі району, з року в рік аграріями впроваджуються сучасні технології виробництва продукції рослинництва, закупляється нова високопродуктивна та економічно вигідна техніка, використовується сортовий посівний матеріал, застосовуються високоефективні засоби догляду за рослинами та проводяться заходи щодо оптимізації структури посівних площ.
         Дотримання агротехніки вирощування, впровадження випробуваних сортів та новітніх технологій сівби, внесення добрив та боротьба  зі шкідниками, збір врожаю сучасною технікою дають змогу щороку збирати непогані врожаї. За прогнозними даними, в цьому році передбачається отримати валовий збір зернових не менше минулого року.
         Також під час наради сільгоспвиробникам було роз’яснено вимоги до технічного стану сільськогосподарської техніки під час проведення жнив, наголошено на необхідності отримання вимог протипожежної безпеки під час збору врожаю та оговорено відповідальність за порушення законодавства у цій сфері.