Академія управлінської майстерності
21.03.16

Днями, на базі Чечельницького РБДТ відбулось засідання  школи управлінської майстерності лідерів шкіл району.
Під час  засідання голова ЧРОУС "Лідер" Терещук Анастасія прозвітувала про участь в обласній зимовій  Академії управлінської майстерності, підвела підсумки роботи  за І семестр 2015-2016 н.р. та   оголосила  переможців  конкурсів, які проводились протягом січня-лютого.
       Соціальний педагог КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст..№1» Молоченко Вікторія Миколаївна, яка є координатором району із реалізації  Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене", розповіла про виконання даної Акції в районі та запросила всіх до співпраці.
      Директором  Чечельницького РБДТ  Ситник С.М. та заступником директора з НВР Токарчук О.І. із лідерами проведено  майстер-клас із виготовлення вітальної листівки до 8 Березня  під гаслом "Зроби сам і меншого навчи".
     Далі всі вирушили на квест "Докажи, що ти лідер!", який організувала комісія «Лідер» під керівництвом президента КЗ «Берізецька СЗШ І-ІІ ст.» Зубко Богдани  та педагога-організатора Червонюк О.Г.