Арсеній Яценюк: Місцева влада має забезпечити теплі батареї

Арсеній Яценюк: Місцева влада має забезпечити теплі батареї і якісні послуги для громадян

На сьогоднішньому засіданні Уряд України ухвалить постанову, яка зобов’язує всі органи місцевої влади відповідно до нормативно-правових актів прийняти рішення щодо початку опалювального сезону. Про це повідомив на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк підкреслив, що Уряд півроку проводив підготовку до того, «аби в кожній хаті, в кожному дитячому садку, в кожній школі, лікарні - у всій країні було тепло»: «Зараз Уряд приймає відповідне рішення і делегує відповідні повноваження органам місцевого самоврядування», - сказав він, зазначивши, що такі рішення будуть ухвалюватися в залежності від температурних режимів.

Глава Уряду повідомив, що 8 жовтня Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко проведе селекторну нараду з заступниками голів обласних державних адміністрацій і міськими головами, «щоб забезпечити нормальний початок (опалювального сезону) і функціонування української економіки і соціального сектору в осінньо-зимовий період».

«Тепло повинно бути всюди. І півроку роботи щодо підготовки всієї мережі повинні тепер відобразитися в теплих батареях і в якісних послугах для громадян країни. Люди будуть платити за житлово-комунальні послуги тільки тоді, коли ці послуги будуть надаватися в повному обсязі та якісно. Це пов'язані речі», - підкреслив Арсеній Яценюк.

«Ми забезпечуємо газ, а теплокомуненерго і облгази - забезпечують постачання як газу, так і тепла», - наголосив він.
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА