Чечельниччина - лідер по темпах росту надоїв молока
26.05.17

За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області, станом на 1 травня поточного року, у сільськогосподарських підприємствах Чечельницького району рахується 1318 голів великої рогатої худоби. У процентному відношенні до минулого року це – 112,4%. Поголів’я корів із стада великої рогатої худоби складає 412 гол. У процентах до попереднього року – 108,1%. Слід зазначити, що середньообласні показники поголів’я ВРХ знизилися у порівняні із минулим роком.

За чотири місяці поточного року сільськогосподарськими підприємствами району здійснено валового надою молока від корів 465 т., а це – майже вдвічі більше, ніж за минулорічний період (183%). Це - найвищі показники у Вінницькій області.

Для довідки, у Чечельницькому районі три сільськогосподарські товариства займаються вирощуванням ВРХ , у тому числі – корів: СТОВ Агрофірма «Ольгопіль», ТОВ «Україна-О» та СТОВ «Агрофірма «Вербка».