Чечельниччина відмічає 20-ту річницю Конституції України
24.06.16

Сьогодні, 24 червня, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи до 20-ї річниці Конституції України за участю громадськості району. Перед присутніми з промовою виступив голова райдержадміністрації С. Пустовий. Він привітав присутніх із роковинами та зазначив, що сьогодні Основний закон України потребує реформ, аби кожен із нас відчув захищеним, - позаяк він живе у демократичній, правовій державі. Також він звернувся до державних службовців і привітав їх із Днем державної служби. Голова райдержадміністрації С.Пустовий і голова районної ради С.П’яніщук нагородили грамоти кращих державних службовців району, а саме:

- БОГУША Сергія Володимировича -заступника начальника - начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

- ГОЛОВАНЯ Віталія  Мелетійовича - провідного спеціаліста сектору молоді та спорту райдержадміністрації;

- ГОНЧАР Олену Григорівну - начальника фінансово-господарського відділу – головного бухгалтера фінансового управління райдержадміністрації;

- ІВАЩЕНКА Валерія Анатолійовича - головного спеціаліста управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

- КОЗЕРЕНКО Ірину Євгенівну - головного казначея відділу звітності та бухгалтерського обліку управління Державної казначейської служби України у Чечельницькому районі;

- ЛЕМІШЕВСЬКУ Марину Олексіївну - головного спеціаліста сектору державного земельного кадастру відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі;

- РОЗДОБУДЬКО Тетяну Петрівну - Головного спеціаліста по контролю за призначенням пенсій сектору по контролю за призначенням та виплатою пенсій відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій.

Присутні мали можливість переглянути тематичні виставки, присвячені Дню Конституції України та отримати задоволення від концертної програми, організованої відділом культури і туризму райдержадміністрації.