Чечельниччина відмітила 72-у річницю визволення України
28.10.16

Урочистою ходою пройшли чечельниччани до Меморіалу Слави у центральному парку селища. В мітинзі-реквіємі  взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації В.Савчук, заступник голови районної ради Н.Крук, селищний голова С.Палісіка, голови ветеранських організацій, громадськість.

Перед учасниками заходу виступила селищний голова Світлана Палісіка. Вона зазначила, що сьогодні на сході України онуки колишніх ветеранів Другої світової війни боронять мир і незалежність України.

Голова громадської організації ветеранів України Петро Гук озвучив, що сьогодні в районі проживає 16 учасників бойових дій, які захищали нашу Вітчизну у 1939-1945 роках. З кожним роком їх стає менше, а тому наша задача – огорнути їх турботою, підтримати.

З молитвою та промовою до присутніх звернувся настоятель римсько-католицької церкви о.Граціан.

Для учасників заходу учнівська молодь майстерно декламувала вірші, працівники районного будинку культури – виконали тематичні пісні, в районній бібліотеці організовано тематичну виставку літератури.