Чечельничиина вшанувала загиблих у Другій світовій війні
22.06.16

Сьогодні, 22 червня біля Меморіалу Слави зібралась громадськість Чечельника, аби своєю присутністю вшанувати пам'ять численних жертв Другої Світової війни.

Саме сьогодні о 4 годині ранку 22 червня 1941 року нацистська Німеччина віроломно напала на колишній Радянський Союз.

Відкрив мітинг голова селищного осередку громадської організації ветеранів війни В.П’яніщук. На скорботному заході були присутні голова райдержадміністрації Сергій Пустовий та голова районної ради Сергій П’яніщук.

Звертаючись до присутніх, Сергій Михайлович зазначив, що за оцінками інституту історії НАН України в лавах Червоної Армії загинуло 4 мільйони українців, у партизанських формуваннях від 40 до 60 тисяч осіб, у загонах ОУН-УПА понад 100 тисяч бійців. Загалом за роки Другої Світової війни людські втрати, включаючи мирне населення, складають від 10 до 13 мільйонів українців.

Відповідно до Указу Президента України від листопада 2000 року 22 червня відзначається щорічно як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Присутні вшанувати пам'ять полеглих в роки Другої Світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до могили полеглих.