Допомога з районного бюджету хворим
28.03.17

23-27 березня в райдержадміністрації та районній раді відбулися засідання районних комісій з надання матеріальної допомоги людям, що потребують лікування та поліпшення матеріальних умов. Комісіями, до складу яких входить головний лікар Чечельницької лікарні планового лікування Сергій МОГИЛА, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Станіслав МАРТИНЮК, інші члени комісій, якими неупереджено, виважено й ретельно було розглянуто заяви та пакети документів до них кожного чечельниччанина, який звернувся за допомогою.  Виступаючі – голова райдержадміністрації Сергій ПУСТОВИЙ та голова районної ради Сергій П’ЯНІЩУК - внесли пропозиції, щоб надати заявникам матеріальну допомогу згідно поданих заяв і відповідних документів, що свідчать про захворювання.
Загальна сума призначених коштів 45-ти жителям Чечельницького району склала 20800 грн. Дані виплати буде здійснено за рахунок коштів районного бюджету.