Футбольний турнір на честь учителя
21.03.16

В селі Вербка відбувся волейбольний турнір пам’яті вчителя фізкультури  Михайла Івановича  Стрільчука.

Команди – с. Вербки ,  смт. Чечельник , с.Ольгополь, с.Стратіївки, Чечельницького відділення поліції Бершадського відділу поліції Головного управління національної поліції України, с.Бензарі Балтського району Одеської області.

Волейболісти команди смт. Чечельник – капітан Козбан Іван, гравці Борівський Олег, Попадюк Віктор, Шепітко Назар та Богдан, Гарильченко Сергій, Шоробура Максим, Козбан Віктор завоювали перше місце, друге місце – команда с. Ольгопіль, капітан Люлько Петро, третє – с.Бензарі Балтського району, капітан Кучер Олександр .

Організаторами змагання були сільська рада, підприємець – Гура Михайло Васильович.

Командам переможцям були вручені кубки, грамоти.

Спонсором змагань виступив директор ТОВ агрофірма «Вербка» Гончаренко Роман Васильович.