Голова облдержадміністрації Валерій Коровій взяв участь у засіданні

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій взяв участь у засіданні президії обласної ради

23 квітня у сесійній залі обласної ради відбулося чергове засідання президії самоврядного органу, до роботи якого долучився і голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

На зібрання були запрошені керівники департаментів та управлінь регіону, які брали участь у підготовці питань, що пропонуються для розгляду на черговій сесії обласної ради 30 квітня.

Зважаючи на звернення, що надійшло до голови обласної ради Сергія Свитка від керівника облдержадміністрації Валерія Коровія стосовно скликання позачергової сесії самоврядного органу для розгляду невідкладних питань, члени президії обговорили порядок денний як чергової 36, так і позачергової 37 сесій обласної ради 6 скликання.

Розглянувши під час засідання запропоновані питання, учасники зібрання додатково обговорили ті з них, що потребували деталізації.

Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА