Історія успіху демобілізованого учасника АТО
25.01.18

Тарас Якобчук, демобілізований учасник АТО Вінниччини, за допомогою служби зайнятості відкрив власну справу. Разом із дружиною вони реалізовують посуд для закладів харчування.

Раніше Тарас працював оператором на телебаченні. Коли на Сході почалися бойові дії – пішов служити добровольцем. Після демобілізації вирішив змінити сферу діяльності і організувати власну справу. Підтримала Тараса у його намірах і дружина Валентина, яка мала досвід роботи у сфері торгівлі та мріяла про свій бізнес. Сьогодні вони працюють разом.

Відкрити власну справу подружжю допоміг Правобережний районний центр зайнятості м. Вінниці, де Тарасові запропонували участь у програмі з працевлаштування демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

Тут майбутній підприємець пройшов навчання, написав бізнес-план на тему «Оптова торгівля порцеляновим посудом та миючими засобами», який успішно захистив і отримав 20 тис. грн. на розвиток бізнесу.

«Працювати на себе нелегко, але приємно, - говорить Тарас. - Навіть маленьку донечку доводиться брати з собою в офіс, аби не відриватися від роботи. Так що бізнес наш можна назвати «сімейним».

Історія успіху Тараса Якобчука є стимулом не опускати рук, а знаходити себе в улюбленій справі.

Довідково: протягом 2017 року 105 безробітних осіб започаткували власну справу за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості шляхом отримання виплати допомоги по безробіттю одноразово, з них – 47 учасників АТО.Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua

123