Калинівську трагедію розслідує СБУ
29.09.17

Міжвідомча група слідчих Служби безпеки України та військової прокуратури продовжує слідчі дії у кримінальному провадженні, відкритому за фактом диверсії на військових складах на Вінниччині.

Для відпрацювання всіх версій виникнення надзвичайної події, встановлення її причин та обставин слідчими збираються свідчення очевидців, зокрема задіяних в охороні об’єкту військовослужбовців частини.

Досудове слідство не підтверджує інформацію, поширену низкою ЗМІ та інтернет-ресурсів, про нібито затримання правоохоронцями диверсійної групи терористів поблизу арсеналу.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо надзвичайної події та осіб, причетних до вчинення протиправних дій, просимо звертатись на «гарячу» лінію Управління СБУ у Вінницькій області за номером (0432) 53-13-09.

Про хід досудового розслідування Управління інформуватиме громадськість у визначених законодавством межах та порядку.

Прес-група УСБУ у Вінницькій області