Керівники Вінниччини привітали працівників галузі культури та майстрів

 

Керівники Вінниччини привітали працівників галузі культури та майстрів народного мистецтва із професійним святом

9 листопада концертна зала обласної філармонії зібрала на урочистостях з нагоди Дня працівників культури кращих представників мистецької еліти Вінниччини, справжніх ентузіастів своєї справи та ветеранів галузі.

Із професійним святом тих, хто береже, пропагує і примножує культурні багатства Поділля та України, вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Сергій Свитко.

«В такий непростий час, який переживає на сьогодні Українська держава, український народ, ми по-іншому сприймаємо деякі цінності, які, можливо, були нами забуті: почуття патріотизму, любові до рідної мови, землі, до нашої історії. І крок за кроком ми рухаємося сьогодні вперед», - зазначив у вітальному слові очільник регіону Валерій Коровій.

За його словами, Вінниччина має дуже багато надбань у різних видах мистецтва, а тому по праву пишається тими, хто творить сучасне обличчя її культури. «Коли відбуваються прем’єри в музично-драматичному або ляльковому театрах - це велика подія, яка об’єднує всіх вінничан, шанувальників сценічного мистецтва. Дуже важливе значення має бібліотечна справа, адже це на сьогодні колиска українського слова в сільській місцевості», - зауважив Валерій Коровій.

Керівник ОДА також відзначив, що нині розробляється окрема програма, яка дала б можливість активізувати мистецьку справу в частині відродження окремих музеїв регіону, зокрема – відомого композитора Миколи Леонтовича та історико-культурного музею «Битва під Батогом».

Вітаючи працівників культури зі святом, Валерій Коровій висловив переконання, що український народ з гідністю пройде крізь ті випробування, які йому доводиться долати сьогодні. «Але й від вас, насправді, залежить дуже багато. Тому що за родом своєї діяльності ви торкаєтесь глибинних частин української душі, даєте впевненість людям у завтрашньому дні, даєте їм можливість дивитися з гордістю в майбутнє нашої Української держави», - підкреслив голова облдержадміністрації.

З вітальним словом до учасників урочистостей звернувся і голова обласної Ради Сергій Свитко. Затим керівники Вінниччини вручили кращим представникам галузі державні нагороди, грамоти профільного міністерства, Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради. А творчим дарунком для усіх присутніх стала концертна програма за участю юних вокалістів регіону та начальника управління культури і мистецтв ОДА, Заслуженого артиста України Станіслава Городинського.
 
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА