Мітинг-реквієм за захисниками Чечельника
19.03.18

Сьогодні в селищі відбувся мітинг-реквієм з нагоди 74-ї річниці визволення Чечельника від нацистських  окупантів.

Урочистою ходою представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, районної ветеранської організації, учасники бойових дій, жителі селища рушили до центрального парку для вшанування полеглих земляків в роки Другої світової війни.

До присутніх з нагоди пам’ятної дати звернулась заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа, селищна голова Світлана Палісіка та голова районної організації ветеранів України Петро Гук, які закликали пам’ятати ті буремні дні кровопролиття, всіляко підтримувати  ветеранів добрим словом та вчинками, на подвигу яких виховувалося покоління сучасних патріотів, які сьогодні віддають  життя за незалежність нашої держави.

Полеглих в боях воїнів вшанували хвилиною мовчання. Присутні на мітингу представники районної влади, громадськості поклали живі квіти до Меморіалу Слави та пам’ятника полеглим захисникам Чечельниччини.